szukaj  |   kontakt

Drużyna Wawrzyna - A tam jest nieboPiotr Szauer - Z nadziejąŁukasz Jakubowski - Gminny Turniej

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2010 » Zajazd Bardów 2010 - Konkurs o Ślad
Zajazd Bardów 2010 - Światełko w tunelu

 Bardzo dziękuję za odzew i chęć niesienia pomocy. Mamy już miejsce, sprzęt i obsługę imprezy. Dobrze by było jeszcze znaleźć pieniądze na choćby symboliczne honoraria dla artystów i zwrot kosztów dojazdu dla laureatów "Konkursu o ślad". Noclegi i wyżywienie też trzeba opłacić... Potrzebujemy pieniędzy jak kania dżdżu...

Planujemy tę imprezę w ciemno, trochę na wariata, ale już wiadomo, że IX Zajazd Bardów odbędzie się w Augustowie (klub "Szekla") w dn. 5-6 lutego 2010. To tyle świeżych informacji - reszta jeszcze jest zeszłoroczna, ale to sukcesywnie będzie się zmieniać.

Adam Andryszczyk

Konkurs o Ślad ... w ramch Zajazdu Bardów 2010

Jest to konkurs przeznaczony dla młodszej (stażem, nie wiekiem) generacji śpiewających autorów. Na podstawie nadesłanych zgłoszeń zaprosimy do uczestnictwa w "Zajeździe Bardów" najbardziej interesujących wykonawców - więc na naszą imprezę przyjeżdżacie już jako laureaci, bez niepotrzebnego stresu i atmosfery wyścigów. Jedyną nagrodą będzie prestiż i możliwość występu wśród "kamieni milowych" tego nurtu, reklama w środkach masowego przekazu, oraz profesjonalne nagranie z koncertu będące świetnym materiałem demo, otwierającym drogi wszelakie.

Preferowane będą wykonania autorskie. Zakwalifikowani na podstawie zgłoszeń (nagranie audio - 3 utwory, krótka notka biograficzna) laureaci będą zobowiązani do wykonania co najmniej 30 minut programu, w tym co najmniej 20 minut piosenek z własnym tekstem lub muzyką. 

Niedopuszczalne jest śpiewanie tekstów z kartki i używanie wszelkich form "sztucznego" akompaniamentu (półplaybacki itp.)! 

Zgłoszenia można nadsyłać drogą tradycyjną, jednak ze względu na niewielką ilość czasu, sugerujemy i preferujemy drogę elektroniczną, czyli e-mail z załącznikami, lub JESZCZE LEPIEJ - wskazującym materiały odnośnikiem. 

Zgłoszenia można nadsyłać do 15 stycznia 2010 r. pod adres:

Stowarzyszenie "Archiwiści Północy"
19-420 Kowale Oleckie
ul. Kościuszki 16/5
tel. (87) 523 82 78
e-mail:  

Uczestnikom zapewniamy zwrot kosztów podróży w wys. 200 zł (bez względu na ilość osób w zespole i poniesione koszty), nocleg, wyżywienie, dobrą zabawę, nagrany materiał i jego emisję w środkach masowego przekazu.

Zajazd Bardów 2010 - Program - Augustów 5-6 II 2010r
DZIEŃ PIERWSZY Piątek 05.02.201
17.00 - projekcja filmowa
17.30 - Piotr Szauer - laureat konkursu "O ślad"
18.30 - Łukasz Jemioła
20.00 - Piotr Bakal
21.30 - Marcin Różycki

DZIEŃ DRUGI Sobota 06.02.2010
17.00 - projekcja filmowa
17.30 - Apolinary POlek i Mateusz Tranda - laureat konkursu "O ślad"
18.30 - Marcin Skrzypczak
20.00 - Tomasz Olszewski
21.30 - Tomasz Szwed

Ponadto, podczas trwania imprezy będzie można oglądać materiały filmowe i fotograficzne z poprzednich edycji "Zajazdu Bardów", oraz degustować regionalne potrawy - wszystko w klubie "Szekla" - bez biegania po piętrach i chowania w zakamarkach. Trochę na wzór pierwszego "Zajazdu Bardów" pod Piękną Górą...

więcej informacji: http://www.zajazd.andryszczyk.com/
Plakat IX Zajazdu Bardów ...