szukaj  |   kontakt

Andrzej Marczyński - Zamiast pożegnaniaAdsu - TeatrAndrzej Wawrzyniak - W małej kawiarni

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


Wigry - Zajazd Bardów 2008
WigryWigryWigry
WigryWigryWigry

VII Zajazd Bardów odbył się w dniach 1-2 lutego 2008 r., czyli w ostatni weekend karnawału. W konfrontacji z lokalizacją termin ten wydawał się dość przewrotny - bo niby karnawał, a my w klasztorze... A dokładniej w Domu Pracy Twórczej w Wigrach (koło Suwałk), mieszczącym się w zabytkowych wnętrzach byłego klasztoru kamedulskiego, otoczonych jakże pięknym krajobrazem Wigierskiego Parku Narodowego... Być może była to niepowtarzalna okazja odwiedzenia tego malowniczego zakątka, jako że od pewnego czasu Zajazd Bardów przyjął wędrowny charakter...