szukaj  |   kontakt

Włodek Mazoń i Vis a Vis - Babie latoJacek Gutry - Szalona żonaKatarzyna Brzozowska - Kołysanka

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
YAPA 2017

OPPA 2016

Jubileusz Jerzego Filara 23. kwietnia w Warszawie

Moja Wolności 2016

Urodziny Tawerny Korsarz

YAPA 2016

Konkurs na muzykę carillonu


strona główna » aktualności » 2016 » YAPA 2016 - zapowiedź

YAPA 2016 - zapowiedź

41. Ogólnopolski Studencki Przegląd Piosenki Turystycznej Yapa odbędzie się w dniach 11 - 13 marca 2016. Tym razem w nowym miejscu: Hala EXPO, ul. Stefanowskiego 30 w Łodzi (kampus Politechniki Łodzkiej).

Co prawda na razie nie znamy oficjalnej rozpiski wykonawców, ale możemy podzielić się z Wami tymi, o którym już wiemy. W tym roku zadbają o Was między innymi: Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn, Kuśka Brothers, Albo i nie (zeszłoroczny laureat), Basia Beuth.

Karnety niezmiennie od lat możemy zakupić za mniej więcej równowartość paczki fajek i pół litra wódki - 35zł za wszystkie dni koncertów. Nie ma możliwości zakupu karnetu tylko na część wydarzenia.

Co prawda jeszcze nie za dużo wiemy o rozpisce występów, wiemy już jedno - do 3. marca możecie zgłosić się do konkursu i wystąpić na Yapowej scenie w ramach konkursu. Więcej informacji znajduje się na stronie przeglądu.

Wiemy jeszcze jedno… dla naszych czytelników mamy kilka wejściówek na Yapę… ale o tym w kolejnych zapowiedziach wydarzenia :-)