szukaj  |   kontakt

Robert Mazurkiewicz - Przed podróżąAndrzej Wawrzyniak - Podzielimy się milczeniemJacek Kadis i Michał Dzik - Martin Eden

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."


PATRONATY
OPPA 2017

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"

Moja Wolności 2017

Klawe Piosenki 2017

YAPA 2017


strona główna » aktualności » 2017 » XI Ogólnopolski Festiwal im. Jonasza Kofty "Moja Wolności" 2017
XI Ogólnopolski Festiwal im. Jonasza Kofty "Moja Wolności" 2017

Co roku, w czerwcu, na warszawskiej Pradze spotykają się artyści by śpiewać utwory JONASZA KOFTY, utwory premierowe powstałe w poetyce Patrona festiwalu oraz utwory traktujące o szeroko pojętej wolności. Pierwszorzędnym celem festiwalu jest by młodzi wykonawcy uczyli się śpiewać na znakomitych tekstach wyjątkowego poety piosenki, jakim był JONASZ KOFTA. Zdaniem dziennikarzy muzycznych oraz uczestników konkursu, Festiwal należy do najważniejszych festiwali poświęconych piosence artystycznej.

W ramach festiwalu, który obejmowany jest cyklicznym patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej organizowany jest otwarty konkurs wokalny dla solistów oraz zespołów amatorskich i profesjonalnych. Jury w składzie: Jaga Kofta, Krzysztof Dzikowski, Krzysztof Heering, Stanisław Klawe, Jerzy Mamcarz (przew.) Jan Kazimierz Siwek, Paweł Sztompke, Andrzej Zakrzewski i Roman Ziemlański, przyzna nagrody główne Złoty, Srebrny i Brązowy Klucz 2017, Nagrodę ZASP za najlepszą interpretację utworu Jonasza Kofty oraz Nagrodę ZAKR „Kryształowy Kamerton" za najlepszą autorską twórczość zaprezentowaną w ramach konkursu.

03.06.2017 godz.15:00 KONCERT KONKURSOWY (wstęp wolny)
Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy
ul. Podskarbińska 2

04.06.2017 godz. 17:00 KONCERT FINAŁOWY (wstęp wolny)
wystąpią LAUREACI, artyści Warszawskiej Sceny Bardów:

 

  • KRZYSZTOF DAUKSZEWICZ
  • JERZY MAMCARZ
  • STANISŁAW KLAWE
  • JAN KAZIMIERZ SIWEK
  • PIOTR GOLJAT /ZŁOTY KLUCZ 2016/
  • MAREK GAŁĄZKA I SŁAWEK WIERZCHOLSKI /NOCNA ZMIANA BLUESA/

Więcej informacji znajduje się na stronie festiwalu.