szukaj  |   kontakt

Apolinary POlek - Kim jesteś Ojczyzno?Szymon Zychowicz - Za oknem gwiazdaSzymon Zychowicz - Chory krajobraz

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."


strona główna » relacje z imprez » rok 2013 » VI Festiwal Piosenki Innej - relacja dźwiękowa
VI Festiwal Piosenki Innej

Prezentujemy materiał dźwiękowy podsumowujący VI Festiwal Piosenki Innej. Spotkanie twórców piosenki w Lubawie odbyło się w tym roku najprawdopodobniej ostatni raz. Dalsze losy FPI zależą od tego, czy władze samorządowe i dyrekcja Miejskiego Ośrodka Kultury zmienią swoje decyzje dotyczące wsparcia finansowego tej inicjatywy. Jeśli to się nie zmieni - organizatorzy spróbują znaleźć nowe miejsce.

Więcej informacji o losie festiwalu:
https://www.facebook.com/events/521194001282040/

W materiale głos zabrali goście tegorocznej edycji Festiwalu - Jurij Mokriszczew, Paweł Leszoski (laureat nagrody publiczności poprzedniej edycji) i Paweł Wójcik. Wykorzystano także nagrania z koncertu, który 3 sierpnia odbył się na Rynku Miejskim w Lubawie: Andriej Kotin - Najwyższy czas stąd spadać (sł. muz. Andriej Kotin) Jurij Mokriszczew - Tu moje serce (sł. muz. Jurij Mokriszczew) Paweł Leszoski - Słowo (sł. muz. Paweł Leszoski) Paweł Wójcik i Tomasz Sarniak - Niech się toczy (sł. muz. Paweł Wójcik)

"Strefa Niepotrzebnych Słów i Dźwięków" w każdy poniedziałek od 20 w Radiu UWM FM.