szukaj  |   kontakt

M.M. Dekiel - Ostatni rajdŁukasz Jakubowski - Wilno w obłokachŁukasz Jakubowski - Pola w złocie

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » patronat » 2010 » Poetycka Dolina 2010
V Festiwal Piosenki Artystycznej Poetycka Dolina 2010
Z przyjemnością zawiadamiamy, że już po raz piąty, 4 września 2010 r. w sobotę, zagra Festiwal Piosenki Artystycznej "Poetycka Dolina" w Warszawie. W tym roku - z powodu budowy nowej siedziby Służewskiego Domu Kultury – "Poetycka Dolina" odbędzie się w Klubie Stodoła, a nie ja dotychczas w Dolinie Służewieckiej. Gospodarzem festiwalu będzie Artur Orzech, a gwiazdą wieczoru Ewa Bem. Termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu upływa z dniem 30 lipca 2010. Szczegóły na www.sdk.waw.pl/poetyckadolina w zakładce: biurko uczestnika. W Jury "Poetyckiej Doliny" zasiądą m. in.: Elżbieta Zapendowska, Michał Ogórek, Tadeusz Woźniak. Łączna suma nagród wynosi 10 tys. złotych. Zapraszamy!
Tymczasem zapraszamy was do odwiedzania nowej strony Poetyckiej Doliny!
http://sdk.waw.pl/poetyckadolina/Poetycka_Dolina.html


O Poetyckiej Dolinie...
Festiwal Piosenki Artystycznej "Poetycka Dolina" organizowany jest przez Służewski Dom Kultury w Warszawie. Poetycka Dolina ma za zadanie wypełnić brakującą lukę w repertuarze kulturalnych imprez stolicy.

Główną i integralną częścią imprezy jest konkurs, do którego zakwalifikowani zostają młodzi artyści wykonujący zarówno autorskie utwory oraz piosenki poetyckie.

Dotychczas w jury konkursu zasiadali wybitni artyści, nauczyciele oraz dziennikarze zajmujący się polską piosenką, wśród nich Magdalena Czapińska, Grażyna Łobaszewska, Kazimiera Szczuka, Krystyna Tkacz, Magdalena Turowska, Elżbieta Zapendowska, Michał Bajor, Jarosław Paszkowski, Tomasz Raczek, Stanisław Soyka, Grzegorz Turnau.


źródło: http://sdk.waw.pl/poetyckadolina/Poetycka_Dolina.html

Komentarze