szukaj  |   kontakt

DGZZ - Błędnik [2011]Andrzej Marczyński - Zamiast pożegnaniaGabriela Lencka - Mój Misiu

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2016 » Tomek Wachnowski w Piwnicy na Wójtowskiej 6. lutego 2016
Tomek Wachnowski w Piwnicy na Wójtowskiej 6. lutego 2016

Na recital pod tytułem „Ludzie lubią mieć” składają się utwory z wydanej na początku 2013 roku płyty pod tym samym tytułem, ale też wybrane utwory Kaczmarskiego, Kofty, Brassensa, Nohavicy czy Bellona oraz całkiem nowe piosenki.

Tomek Wachnowski od 4 lat współpracuje z pochodzącym z Warki gitarzystą - Bogdanem Sabałą. Dwie doskonale współbrzmiące ze sobą gitary akustyczne, to najciekawsza oprawa muzyczna dla nie tylko autorskich piosenek. Folkowo-bluesowo-country'owe wycieczki to urozmaicenie oryginalnych kompozycji Wachnowskiego i przestrzeń, w której jego proste, ale niebanalne teksty znajdują swoje miejsce.

Kawałek dobrej muzyki z tekstami nie tylko do wspólnego zamyślenia, ale też czasem do wspólnego śpiewania. Dwuosobowe prawie trio - głos między dwiema gitarami zawieszony - podróż przez rozum do serca, często okraszana autorskimi refleksjami o refleksie lub jego braku w zderzeniach z codziennością - to niektóre tylko opisy recitalu Tomka Wachnowskiego „Ludzie lubią mieć”.

UWAGA: koncert został odwołany z przyczyn zdrowotnych.

Więcej informacji znajduje się na stronie organizatora.