szukaj  |   kontakt

Szymon Zychowicz - Ostatni raz
Lądowe Ptaki - Poranek
Drużyna Wawrzyna - Wilga

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2018 » Suzia wydaje EP
Suzia wydaje EP

Suzia czyli Zuza Kłosińska, wokalistka, kompozytorka, piosenko-pisarka pochodząca z Warszawy. Projekt "Suzia" (czyt. dosłownie s-u-z-i-a (jak Zuzia tylko przez "S")), rozpoczęła jeszcze w 2012 roku. Od tej pory jest aktywna na scenach klubowych, kawiarnianych, a także domowych w całym kraju.

Laureatka takich festiwali jak YAPA 2017, gdzie zdobyła nagrodę Kapituły im. Małgosi Zwierzchowskiej, 45. edycji festiwalu FAMA w kategorii Muzyka. W 2017 r. razem z Tymonem Tymańskim otwierała Songwriter Łódź Festival. Prowadzi warszawską scenę Music Open Mic w Piwnicy pod Harendą; Na co dzień zajmuje się pracą z muzykami. Jest aktywna na takich portalach społecznościowych jak FaceBook, Instagram, Twitter czy YouTube.

Od 2016 roku współpracuje z Michałem Wrzosińskim nad debiutanckim mini albumem (inaczej "EP"). Do współpracy przy tworzeniu materiału zaproszeni byli koledzy muzycy: Agnieszka Bigaj (piano), Miko Piechocki (gitara elektryczna, wokale), Paweł Izdebski (gitara elektro-akustyczna, bas), Magda Laskowska (skrzypce), Natalia Wójcik (wokale), Magda Ruta (wokale). Sama autorka płyty odpowiada za kompozycje, teksty piosenek, wykonanie (wokal, gitara elektro-akustyczna, gitara elektryczna, bas, instrumenty klawiszowe), za produkcję odpowiedzialny jest Michał Wrzosiński. Dodatkowo, Magda Ruta (fotograf) oraz Natalia Wójcik (grafik), znana także jako Zagi, stworzyły oprawę graficzną płyty, oraz oprawę graficzną nowej ramówki w social mediach. Płyta będzie nosić tytuł "Nie dzieje się nic". Na krążku znajdzie się 5 piosenek, wśród nich: "Wróć ze mną do domu" i "Wynocha".

Obecnie trwa akcja crowdfounding'owa na portalu Wspieram.to, gdzie można wesprzeć artystkę w zbieraniu funduszy na wydanie EPki w formie fizycznej. Wszystkie dodatkowe środki zostaną wykorzystane do dalszej promocji muzyki Suzi, przez co ma się rozumieć inwestycję w reklamę, organizację trasy koncertowej, pokrycie częściowych kosztów związanych z nagraniem płyty. Akcja potrwa od 11 marca do 1 kwietnia b.r.

Po dodatkowe informacje zapraszamy na stronę wspieram.to.