szukaj  |   kontakt

Bartek Dzikowski - LULLABYApolinary POlek - Kim jesteś Ojczyzno?Agata Gałach - Toast pożegnalny

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2015 » SMKKPMzO wystąpi 23. czerwca 2015 w „Chłodnej 25”
SMKKPMzO wystąpi 23. czerwca 2015 w „Chłodnej 25”

smkkpmzo Już 23. czerwca w klubokawiarni „Chłodna 25” w Warszawie wystąpi Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Olą (dalej: Kuźnia). Jest to zespół, który przed długi czas nie mógł wygrać żadnego festiwalu - na muzycznych byli ganiani za bycie zbyt innymi, a na kabaretowych - za bycie zespołem muzycznym. Z czasem udało im się jednak zawojować nikomu nieznaną strefą piosenki dziwnej. Teraz nadszedł niestety czas na spore zmiany w zespole…

Z wielkim smutkiem informujemy, że Ola rozpoczyna podróż dookoła świata i nie będzie już grać w Kuźni. Jeśli chcecie zobaczyć ich ostatni wspólny koncert w Warszawie (mamy nadzieję, że ostatni tylko w tym roku i Ola kiedyś wróci) to… mamy na niego kilka wejściówek! Aby je zdobyć wystarczy napisać na maciej@isak.pl odpowiedź na pytanie: w którym roku Sekcja stanęła na podium przeglądu YAPA?

Kto: Kuźnia żegnająca Olę
Kiedy: 23. czerwca 2015
Gdzie: klubokawiarnia „Chłodna 25”, Warszawa
Za ile: 10zł (przedsprzedaż) / 15zł (w dniu koncertu)