szukaj  |   kontakt

Piotr Szauer - Nocny blues w a-mollRaz do roku - Dziękuję CiMichał Rogacki - Ludzie robią ludzi

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2015 » SMAK 2015 - nadchodzi koniec okresu zgłoszeń do konkursu
SMAK 2015 - nadchodzi koniec okresu zgłoszeń do konkursu

plakat imprezy

Od 16. do 17. października w zachodniopomorskim Myśliborzu odbędzie się XXXVI Ogólnopolskie Spotkanie Młodych Autorów i Kompozytorów Piosenki „SMAK” im. Jonasza Kofty. Według organizatorów będzie to świetna okazja do przedstawienia swojej twórczości oraz spotkania się z profesjonalnymi twórcami.

W tym roku konsultantami muzycznymi oraz jurorami w konkursie będą: Bogusław Nowicki, Andrzej „e-moll” Kowalczyk oraz Artur Orzech. Dla zainteresowanych będzie możliwy udział w warsztatach realizacji dźwięku.

Przypominamy, że zgłoszenia na konkurs można wysyłać do 28. września. Więcej informacji o zgłoszeniach można znaleźć na stronie festiwalu.