szukaj  |   kontakt

Jacek Daszyński - AtenaMariusz Orzechowski - IdiotaJacek Gutry & Gut-muzyk - Polski Folk-lor

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2010 » SMAK 2010 - Myślibórz 7-10 X 2010 zgłoszenia do konkursu
32 Ogólnopolskie Spotkanie Młodych Autorów i Kompozytorów Piosenki „SMAK” - Myślibórz 7-10 października 2010

 To już ponad 30 lat naszych Spotkań, ale zawsze z tym samym entuzjazmem i radością zapraszamy do nas młodych twórców - autorów i kompozytorów.

Od początku istnienia imprezy przyjmujemy r ó ż n e g o rodzaju piosenki, byle z charakterem! i twórców, którzy mają coś ciekawego do ... wyśpiewania. 

Oczekujemy tych, którzy w Myśliborzu byli i tych, którzy zechcą do nas zawitać po raz pierwszy, których Spotkanie uskrzydli i doleje oliwy do ... „wewnętrznego ognia”, pomoże nabrać większej pewności siebie w swoich twórczych marzeniach. Wierzymy w naszą magiczną „myśliborską atmosferę”.  

Będzie to przede wszystkim okazja do spotkań z wybitnymi twórcami profesjonalnymi. W tym roku do prowadzenia warsztatów zaprosiliśmy znanych kompozytorów i autorów tekstów: Janusza Kondratowicza, Krzysztofa Heeringa, Leszka Szopę i Janusza Komana. 

Zgłoszenia należy przesyłać do 20 IX 2010 na adres:

Myśliborski Ośrodek Kultury
ul. Klasztorna 3
74-300 Myślibórz
z dopiskiem „SMAK 2010" 

Pliki do pobrania:

więcej informacji: www.mok.bono.net.pl