szukaj  |   kontakt

DGZZ - Zwody [2001]Łukasz Jakubowski - SzczuczarzWłodek Mazoń i Vis a Vis - Babie lato

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2011 » Rozmowa z piramidami - strona internetowa
Strona internetowa projektu "Rozmowa z piramidami"

Ruszyła strona internetowa projektu "Rozmowa z piramidami". Trzeba przyznać, że sam projekt strony jest niecodzienny i ciekawy. Strona jest pokojem w którym można posłuchać nagrań, obejrzeć zdjęcia i dowiedzieć się czym jest ten projekt ;-)

Rozmowa z piramidami – koncert złożony z piosenek do tekstów polskich romantyków: Adama Mickiewicza, Juliusza Słowackiego, Cypriana Kamila Norwida i Adama Asnyka w nowoczesnych, dynamicznych aranżacjach. Gatunek tej muzyki określił skrzypek, Marcin Skaba nazywając go "jazz-rock poetry" ;-) Premiera programu odbyła się w marcu 2011 roku z transmisją live ze Studia Koncertowego im. Janusza Hajduna Radia Gdańsk. Autorem muzyki jest Piotr Kajetan Matczuk.

Przejdź do serwisu