szukaj  |   kontakt

Noro Lim - Nie odchodźAndrzej Marczyński - Muszyna bluesBartek Dzikowski - Sleepwalking

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


strona główna » relacje z imprez » rok 2008 » Poetycka Dolina 2008
Festiwal Piosenki Artystycznej 'Poetycka Dolina' - Warszawa 30 VIII 2008 cd.

01 Maciek TurkowskiKilka słów na koniec. W trakcie trwania konkursu pojawiły się przelotne opady deszczu, które wcale nie zniechęciły publiczności. Mnie osobiście, z wiadomych powodów, nieco w werdykcie brakuje docenienia autorskich prezentacji, które były przecież obecne! Brak mi w werdykcie śladów Mateusza Rulskiego, Pauliny Mazur (Światła miasta), Macieja Turkowskiego (A'propos). Wyżej wymienieni prezentowali bardzo ciekawe własne utwory, a ich wykonania niczym nie ustępowały wykonaniom nagrodzonych. Trzeba przyznać, że poziom uczestników konkursu był bardzo wysoki i wyrównany. Praktycznie każdy artysta czymś się wyróżniał i mógł zostać nagrodzony, więc Jury musiało mieć trudny orzech do zgryzienia'. O ile pierwsze miejsce było raczej bezdyskusyjne, o tyle do dalszych miejsc i wyróżnień kwalifikował się prawie każdy wykonawca, no może po za jednym, czy dwoma wyjątkami.

10 Mateusz RulskiPo koncercie Grzegorza Turnaua i ogłoszeniu wyników odbyło się małe przyjęcie dla uczestników. Był tort, lampka wina i przekąski. Nawet wspólne śpiewanie ;-) Muszę pochwalić ekipy techniczne zarówno akustyczną jak i oświetleniową. Spisali się na medal! Imprezę uważam za bardzo udaną i liczę, że w 2009r będzie tak samo, a może nawet lepiej. Poetycka Dolina jest dobitnym przykładem, że aby zrobić świetny festiwal nie potrzeba dziesięcioleci. Wystarczy dobry pomysł, określone priorytety i konsekwencja w ich realizowaniu.
Opublikowany: 2009-01-20 07:48:38
Strony:
oceń ten artykuł
Średnia ocena: 5,05
Komentarze
Data:
 2009-02-18 17:59:50
Autor:
 happy
Treść:
 www.myspace.com/gabrielalencka
e-mail: