szukaj  |   kontakt

Jacek Gutry - Ślimak Janusz
DGZZ - Błędnik [2011]
Andrzej Marczyński - Romans wieczorny

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2017 » "Podróż" - wspólna płyta Roberta Mazurkiewicza i Iwony Przygody
"Podróż" - wspólna płyta Roberta Mazurkiewicza i Iwony Przygody

Płyta pod tytułem "Podróż" to wspólny projekt Roberta Mazurkiewicza i Iwony Przygody, wspaniale spina drogi artystyczne zarówno kompozytora i wykonawcy jak również autorki tekstów. Oboje przez lata byli zaangażowani w różne dziedziny życia artystycznego, pewnego dnia los dał im szansę na spotkanie, którego owocem jest płyta.

Na krążku znajdują się utwory autorskie o charakterze lirycznym, wzruszające teksty o tym co w życiu ważne i o naszych tęsknotach, piosenki o kochaniu i rozstawaniu czyli o tym co wcześniej lub później spotka każdego z nas. Nastrojowe aranżacje, które wieńczy zmysłowy głos artysty.

Artyści wiele nie zdradzają na temat nowej płyty, mamy jednak małą zajawkę, która, mamy nadzieję, zachęci Was do śledzenia kolejnych informacji o tym krążku :)

Płyta objęta jest patronatem ISAK.pl.