szukaj  |   kontakt

Corda - Nie mówMonika Załoga - Po zmrokuJacek Gutry - Ślimak Janusz

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2015 » Płyta „Moja Kraina Łagodności” na 20-lecie współpracy CYTRYNY z kraina łagodności
Płyta „Moja Kraina Łagodności” na 20-lecie współpracy CYTRYNY z kraina łagodności

Magda Turowska w latach 90-tych śpiewała piosenki poetyckie i współpracowała z telewizyjnym programem „Kraina Łagodności”. W 1995 roku w Koszalinie założyła wydawnictwo płytowe CYTRYNA, którego celem było promowanie młodych wykonawców z kręgu „Krainy Łagodności”. W ciągu tych 20 lat CYTRYNA zrealizowała kilka teledysków, wiele reportaży z festiwali i wywiadów z artystami. Wydała dotąd 6 płyt promocyjnych i 30 płyt CD, które trafiły do sklepów muzycznych. Teraz ma powstać płyta „Moja Kraina Łagodności” będąca komplikacją piosenek wybranych i
 wydanych z okazji jubileuszu 20-lecia wydawnictwa CYTRYNA.

W gronie artystów, których płyty wydała CYTRYNA, są m.in. Jarek Wasik, Robert Kasprzycki, Dagmara Korona, Jurek Filar, Julia Mikołajczak, Chwila Nieuwagi, O Niebo Lepiej, Krzysztof Napiórkowski, Piotr Woźniak, Basia Raduszkiewicz, Wojtek Gęsicki, Good Staff, Tomasz Steńczyk, Basia Beuth, Joanna Pilarska, Marcin Skrzypczak, Magda Turowska.

Ta płyta jest dla Was i bez Was nie uda się jej wydać, dlatego zapraszamy Was razem z Magdą do „Mojej Krainy Łagodności” jako współproducentów!

Niedawno dzięki akcji crowdfundingowej udało się wydać płytę Marcina Różyckiego. Tym razem CYTRYNA zaprasza do wsparcia w wydaniu cytrynowo-krainowej kompilacji „Moja Kraina Łagodności”. Poza wsparciem finansowym możecie także sami wybrać piosenki, które trafią na krążek.

Premiera płyty zaplanowana jest na 3. grudnia 2015 roku. Jej wydanie będzie świętowane wspólnie w Klubie Mechanik w Warszawie w czasie specjalnego wydania ŁAGODNEJ LISTY PRZEBOJÓW.

Jeżeli uda się uzbierać odpowiednią kwotę, to 4. grudnia 2015 w Służewskim Domu Kultury zorganizowany bedzie także koncert jubileuszowy „W stronę Krainy Łagodności”, w którym wystąpią artyści związani z Cytryną.

Wszystkie osoby, które chcą wesprzeć projekt, zapraszamy na polakpotrafi.pl.