szukaj  |   kontakt

Judyta Wenda - WołanieWłodek Mazoń i Vis a Vis - Babie latoNoro Lim - Do Ciebie

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2007 i 2008 » Ostatnia korespondencja
Ostatnia korespondencja - Przemek Bogusz w ISAK.STUDIO

W ISAK.STUDIO trwają prace nad materiałem zarejestrowanym podczas styczniowego koncertu laureatów Przybycia Bardów w warszawskim Domu Kultury Śródmieście. Nagrania z występu Przemysława Bogusza znajdą się na jego debiutanckiej płycie, pt. "Ostatnia korespondencja".

Tytułowa piosenka poświęcona jest pamięci Waldemara Milewicza, wybitnego reportera telewizyjnego, zabitego w Iraku. Milewicz był autorem poruszających materiałów, ukazujących codzienne życie w krajach ogarniętych wojną. Jego korespondencje, między innymi z Bośni, Czeczenii, Rwandy, Somalii, przyniosły mu rozgłos i szereg prestiżowych nagród. Czwarta rocznica jego śmierci przypada 7 maja 2008.

Koncert w Domu Kultury Śródmieście
Koncert w DKŚ - Przemek Bogusz i Dominika ŚwiątekKoncert w DKŚ - Przemek Bogusz i Dominika ŚwiątekKoncert w DKŚ - Przemek Bogusz i Dominika Świątek
Prace w ISAK.STUDIO
Przemek BoguszPrzemek Bogusz, Jerzy DziedziczakPrzemek Bogusz, Jerzy Dziedziczak
Posłuchaj nagrania