szukaj  |   kontakt

Noro Lim - Do CiebieDariusz Rubin - PROWINCJAL TANGO - liveSzymon Zychowicz - Chory krajobraz

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2011 » Michał Konstrat w audycji Mechaniczna Cytryna
Michał Konstrat w audycji Mechaniczna Cytryna w radioaktywne.pl
Michał KonstratW najbliższą niedzielę (16.01.2011) gościem Magdy Turowskiej w radiowym studio będzie Michał Konstrat - autor, kompozytor, gitarzysta, wokalista, tłumacz. Wykonawca pieśni bardów rosyjskich. Wszelkie informacje dotyczące życia i twórczości tego nietuzinkowego artysty można odnaleźć na stronie http://konstrat.com/. Serdecznie zapraszamy do wysłuchania audycji.
 
 
 
 
Audycja jest nadawana w każdą NIEDZIELĘ od 20.00 do 21.00!

W audycji MECHANICZNA CYTRYNA przygotowanej przez Magdę Turowską usłyszycie fragmenty koncertów transmitowanych przez Radio Aktywne z warszawskiego Klubu Mechanik oraz nagrania prezentujące dokonania artystów związanych z Grupą Twórczą MECHANICZNA CYTRYNA. Stałym punktem programu są WIADOMOŚCI Z KRAINY ŁAGODNOŚCI - nowe płyty, relacje z festiwali, wywiady z artystami z kręgu piosenki literackiej. W czasie audycji łączyć się będziemy także z wirtualnym światem SECOND LIFE i brać udział w wydarzeniach organizowanych przez polską społeczność SL.

Audycji MECHANICZNA CYTRYNA można posłuchać na www.radioaktywne.pl lub w wirtualnym świecie Second Life (więcej szczegółów na: secondlife.pl).