szukaj  |   kontakt

Agata Gałach - Drzwi wpółuchyloneWłodek Mazoń i Vis a Vis - CzłowieczekŁukasz Jakubowski - Szczuczarz

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2010 » Mechaniczna Cytryna zagra dla Sandomierza
Mechaniczna Cytryna zagra dla Sandomierza
Zapraszamy na ostatnie przed wakacjami Spotkanie Przy Herbacie z Cytryną. Koncert będzie miał charakter charytatywny - gramy dla SANDOMIERZA! Bądźcie z nami! Agata Gałach (gwiazda wieczoru) zaprasza osobiście:

 Zapraszam serdecznie na mój pierwszy solowy koncert w Warszawie, który odbędzie się 16-go czerwca (środa) o godz. 20:00 w Klubie Mechanik ul. Narbutta 87, przy okazji comiesięcznych "Spotkań przy herbacie z cytryną" organizowanych przez grupę twórczą Mechaniczna Cytryna. Będzie mi bardzo miło gościć starych i nowych fanów i wspólnie upajać się, tworzoną razem z Michałem Zawadzkim (moim domyślnym kompozytorem, akompaniatorem i aranżerem) alternatywną piosenką parateatralną. Ze względu na to, co dzieje się ostatnio w naszym kraju i to, że z pochodzenia jestem Sandomierzanką postanowiłam cały dochód z koncertu przeznaczyć dla rodzin z Sandomierza dotkniętych tegoroczną powodzią. Aby dowiedzieć się czegoś więcej zapraszam na moją stronę: www.agatagalach.com.


Komentarze
Data:
 2012-01-13 15:44:54
Autor:
 kaliope
Treść:
 Piękne wykonanie przez Kasię Zięterę piosenki A.Osieckiej"Białe Zeszyty"....myślę,że przeed Kasią...duże....b.duże możliwości.Tak trzymaj Kasiu!!!
e-mail: