szukaj  |   kontakt

Jacek Kadis - Siostra nieszczęśliwychDaniel Gałązka - I z tą różnicą (live)Apolinary POlek - Takie miasteczka

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2007 i 2008 » Premiera strony www Marcina Skrzpczaka
Premiera strony www Marcina Skrzpczaka

Premiera strony www Marcina SkrzpczakaFani Marcina Skrzypczaka wreszcie doczekali się jego oficjalnego serwisu internetowego, którego premiera odbyła się 12 XII 2007r. W serwisie można znaleźć wszystkie niezbędne informacje o tym młodym, utalentowanym artyście. W dziale artystyczne cv jest dostępna długa lista "sukcesów", w dziale galeria ciekawe zdjęcia z różnych okresów (są nawet dwa
z długimi włosami!). W dziale mp3 mamy możliwość posłuchania dwóch utworów, wprawdzie są to te same utwory, które są na mp3.wp.pl w profilu Marcina, ale skoro powstał odrębny dział to pewnie niebawem będziemy mieli przyjemność posłuchania też innych nagrań. Jest też dział "księga gości", w której można napisać kilka ciepłych słów od siebie. Sądząc po ilości wpisów i ich treści większość internautów jest stroną zachwycona!

Ja z uwagi na zawód odnotowałem kilka punktów kosmetycznych do poprawy, które przesłałem do kolegi Marcina. Niemniej jednak strona jest warta odwiedzin i gorąco ją polecam tym, którzy mieli przyjemność spotkać się z głosem i gitarą Marcina na żywo,
a chcieliby dowiedzieć się nim więcej.

linki: