szukaj  |   kontakt

Raz do roku - Dziękuję CiKatarzyna Brzozowska - KołysankaNoro Lim - Do Ciebie

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


strona główna » relacje z imprez » rok 2007 » PZPR 2007 » Marcin Skrzypczak
Marcin Skrzypczak - Piaseczyński Zlot Piosenki Różnej PZPR 2007
marcin skrzypczak 489marcin skrzypczak 490marcin skrzypczak 505
marcin skrzypczak 493marcin skrzypczak 494marcin skrzypczak 495
marcin skrzypczak 496marcin skrzypczak 497marcin skrzypczak 498
marcin skrzypczak 499marcin skrzypczak 500marcin skrzypczak 501
marcin skrzypczak 502marcin skrzypczak 503marcin skrzypczak 504
marcin skrzypczak 492

Ogłoszenie werdyktu nastąpiło między recitalem Marcina Skrzypczaka, a recitalem Waldemara Śmiałkowskiego. Marcin pomimo młodego wieku charakteryzuje się bardzo ukształtowaną wizją muzyczną i twórczą. Widać, że wie czego chce. Ma bardzo dobrze opanowany instrument (gitara klasyczna), co pozwala mu maksymalnie skoncentrować się na interpretacji utworów, a akompaniuje sobie w taki sposób, że słuchacz nie ma poczucia niedostatku aranżacyjnego. Marcin 'zaserwował' publiczności PZPR'u pięć własnych kompozycji, z czego trzy do własnych tekstów: "Piosenka kulturalna", "Piosenka podbojowa", "Dokąd tak można" oraz dwie do wierszy: "Jeszcze przez chwilę być szczęściarzem"Ewy Lipskiej i "Suplikacje" Beaty Obertyńskiej.