szukaj  |   kontakt

Apolinary POlek - Takie miasteczkaAndrzej Marczyński - Ballada z małego miasteczkaMichał Rogacki - Ludzie robią ludzi

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


strona główna » relacje z imprez » rok 2007 » Łaźnia 2007 » Marcin Skrzypczak
Marcin Skrzypczak - Łaźnia 2007 - XIV Ogólnopolski Turniej Śpiewających Poezję

Marcin Skrzypczak 1Marcin Skrzypczak 2Marcin Skrzypczak 4 Marcin Skrzypczak 3
Marcin Skrzypczak 7Marcin Skrzypczak 5Marcin Skrzypczak 6
Marcin Skrzypczak 8 

Pierwszym bardem, który pojawił się na scenie Łaźni 2007 był Marcin Skrzypczak ze Starogardu Gdańskiego. Do własnej muzyki wykonał "Dom dziecka" E. Lipskiej oraz "Suplikacje" B. Obertyńskiej. W moim odczuciu ten występ po prostu zapierał dech. Przejmował do szpiku kości. Zdecydowanie stwierdzam, że podczas całego konkursu tylko on zrobił na mnie tak piorunujące wrażenie. Właśnie dlatego był moim zdecydowanym typem do nagrody publiczności ;-)