szukaj  |   kontakt

Dorota Wasilewska - Ballada o smutnej szmacieKamil Wasicki - Gdzieś między BogiemApolinary POlek - Ostatnia wędrówka Jasia Huśtawki

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2012 » Lista zakwalifikowanych wykonawców w konkursie Poetycka Dolina 2012
Lista zakwalifikowanych wykonawców w konkursie Poetycka Dolina 2012

Komisja w składzie Magdalena Turowska, Agnieszka Leszkiewicz-Sławatycka, Igor Przebindowski, Jarosław Wasik po przesłuchaniu 49 nadesłanych zgłoszeń, postanowiła zakwalifikować do udziału w konkursie następujących wykonawców (kolejność alfabetyczna):

1. Alter Etno
2. Bieguni
3. Mateusz Bieryt
4. Katarzyna Brzozowska
5. Piotr Dąbrówka
6. Jednym Słowem
7. Paweł Leszoski
8. Łukasz Majewski
9. Mom Bassa
10. Małgorzata Nowosad
11. Piosenka Anatomiczna
12. Agata Rożankowska
13. Remigiusz Szuman
14. Piotr Zubek

Komisja stwierdziła niezwykle wysoki poziom nadesłanych zgłoszeń i postanowiła zwiększyć ilość zakwalifikowanych wykonawców w stosunku do lat minionych.

Za wszystkie nadesłane zgłoszenia serdecznie dziękujemy i zapraszamy do udziału w „Poetyckiej Dolinie" za rok.