szukaj  |   kontakt

Jacek Kadis - Siostra nieszczęśliwychSzymon Zychowicz - Boże, który wieszAndrzej Marczyński - Ballada z małego miasteczka

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2015 » Koncert zespołu „Wbrew Pozorom” z okazji wydania płyty „Miliony Gwiazd” 25. września w Gliwicach
Koncert zespołu „Wbrew Pozorom” z okazji wydania płyty „Miliony Gwiazd” 25. września w Gliwicach

Zespół „Wbrew Pozorom” już 24. września 2015 na swoim koncercie w Gliwicach zaprezentuje swoją najnowszą płytę o tytule „Miliony Gwiazd”. Koncert odbędzie się w CKS „Mrowisko” (ul. Pszczyńska 85, Gliwice). Po części oficjalnej nastąpi przeniesienie ludności na śpiewanki do KS „Spirala”. Wstęp (na oba wydarzenia) - wolny.

Więcej informacji o płycie można zdobyć na facebooku.