szukaj  |   kontakt

Jacek Gutry & Gut-muzyk - Polski Folk-lorAgata Gałach - Jak kamieńDaniel Gałązka - Kiedy się Bóg pochylił

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2016 » Jerzy Filar oraz goście - 23. kwietnia 2016 w warszawskiej Stodole
Jerzy Filar oraz goście - 23. kwietnia 2016 w warszawskiej Stodole

Co nam zostało z tych lat, zacierające się wspomnienia, mgliste obrazy wspólnych wieczorów, garść niesłychanych opowieści, a może piosenki śpiewane i słuchane jak dawniej, kiedyś …wierzyłem, że zdobyć mogę świat, że rzucę go pod nogi, dziś wiem, że życie jest piosenką, a piosenka całym moim życiem. - mówi o sobie Jerzy Filar.

Zapraszamy wszystkich 23 kwietnia do klubu Stodoła, aby wspólnie przeżyć klimat tych piosenek, poczuć ich ponadczasowość. One żyją w nas, nie tylko na koncertach, ale bezustannie w naszych sercach.

Jubileuszowo – urodzinowy koncert w Stodole poprzedzony będzie projekcją 15-minutowego filmu p.t. 40 lat przez Krainę Łagodności. Muzyczne wspomnienia przeplatane będą utworami z nowego albumu autorskiego p.t. Jerzy Filar Gitarowo.

Całość poprowadzi Jacek Cygan.

Wystąpią:

Jerzy Filar - jubilat - z zespołem w składzie: Andrzej Kwiatek Kwiatkowski-perkusja i akordeon, Sebastian Ruciński-gitary, Piotr Górka-kontrabas, Piotr Goliat- pianino

Wolna Grupa Bukowina - legenda krainy łagodności w składzie: Grażyna Kulawik - śpiew instrumenty perkusyjne, Wojciech Jarociński - gitara, śpiew Wacław Juszczyszyn, gitara, śpiew, Wojciech Maziakowski - gitara basowa

Jacek Cygan - gospodarz wieczoru, kiedyś napisał, że Życie jest piosenką, a jego wiersze Czytane i śpiewane będą znakomitą ilustracją całego koncertu

Adam Ziemianin - krakowski poeta, przeprowadzi nas do ogrodów poezji

Krzysztof Ścierański - zaprosi nas do swojego muzycznego świata malowanego gitarą

Ryszard Sygitowicz- legenda gitary

Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia.