szukaj  |   kontakt

Monika Załoga - Po zmrokuKamila Kraus - BrajlemAgata Gałach - Drzwi wpółuchylone

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
YAPA 2018

Moja Wolności 2018

OPPA 2017

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2011 » IV Festiwal Piosenki Innej 2011 w Lubawie - zgłoszenia do konkursu
IV Festiwal Piosenki Innej w Lubawie

Przygotowania do czwartego już spotkania twórców piosenki z sensem i charakterem w Lubawie w ramach Festiwalu Piosenki Innej nabierają tempa.

Obędzie się on w dniach 4-7 sierpnia 2011r.

Zgłoszenia do konkursu w tym roku można wysyłać do 15 lipca 2011r.

Wśród gości IV FPI znajdą się na pewno laureaci nagrody publiczności konkursu sprzed roku - zespół "O niebo lepiej" ze Szczecina, który we wrześniu zadebiutuje fonograficznie płytą zatytułowaną... "O niebo lepiej". Organizatorzy na Festiwal zaprosili także Beatę Osytek (z towarzyszeniem znakomitej pianistki Agnieszki Szczepaniak) oraz Kamila Wasickiego, który z zespołem już dziś promuje swój debiutancki wydany przez Polskie Radio album "Chwyć mnie za rękę".

Więcej informacji na stronie festiwalu: http://innapiosenka.blogspot.com/

Zapraszamy na IV Festiwal Piosenki Innej!