szukaj  |   kontakt

Qsz - PiosenkaKamil Wasicki - Gdzieś między BogiemDaniel Gałązka - Dotykam dachów Live 2008

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2018 » Festiwal Ogólnopolski Piosenki Artystycznej FOPA Ślesin 2018
Festiwal Ogólnopolski Piosenki Artystycznej FOPA Ślesin 2018

Festiwal Ogólnopolski Piosenki Artystycznej w Ślesinie od początku istnienia tj od 2008 organizowany i finansowany przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie przyjął za cel promowanie i wspieranie młodych zdolnych artystów, którzy na początku swojej drogi potrzebują miejsc w których mogliby zaprezentować swoją twórczość szerszej publiczności.

Laureatom festiwalu daje ponadto możliwość udziału w największej tego typu imprezie w Polsce tj. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Inicjatorem i dyrektorem artystycznym festiwalu jest Kamil Wasicki.

11. Edycja Festiwalu Ogólnopolskiego Piosenki Artystycznej FOPA Ślesin 2018 odbędzie się 10 lutego 2018 roku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie. Termin zgłoszeń do części konkursowej mija 26 stycznia 2018.

Program:
  godz. 08:00 Przyjazd uczestników, rejestracja w biurze organizacyjnym
  godz. 11:00 Przesłuchania konkursowe
  godz. 15:00 Obiad
  godz. 16:00 Ogłoszenie werdyktu, zajęcia warsztatowe
  godz. 17:00 Próby do koncertu galowego
  godz. 19:00 Koncert laureatów, Robert Kasprzycki z zespołem - Jubileuszowy koncert na 25 lat działalności artystycznej

Więcej informacji znajduje się na stronie festiwalu.