szukaj  |   kontakt

Włodek Mazoń i Vis a Vis - CzłowieczekRafał J. I. Kowalewski - ErotykAgata Gałach - Toast pożegnalny

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."


Eliza Banasik - 45. Studencki Festiwal Piosenki - Kraków 2009
fot. Marcin Urban
Systematyczne postępy czyni również wciąż jedna z najmłodszych uczestniczek największych imprez piosenki artystycznej - Eliza Banasik. Perfekcyjnie opanowała już sztukę interpretacji piosenki. Życzyłbym tylko sobie, by nie utknęła na zawsze w tym szczególnie jej bliskim klimacie pieśni przejmujących, podniosłych, ciężkich gatunkowo. I czekam na kolejny krok - nowe utwory napisane specjalnie dla niej przez zaprzyjaźnionych autorów. Te ponoć już niebawem mają się pojawić.

Eliza jako jedyna z laureatek głównych nagród tegorocznych XXXVI Ogólnopolskich Spotkań Zamkowych „Śpiewajmy Poezję" udźwignęła ciężar nowych aranżacji utworów wynikających z braku zespołu towarzyszącego jej konkursowej prezentacji. Wystąpiła w Krakowie z pianistą Pawłem Lucewiczem.