szukaj  |   kontakt

Robert Mazurkiewicz - Przed podróżą
Daniel Gałązka - I z tą różnicą (live)
Dorota Wasilewska - Ballada o smutnej szmacie

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

Mężczyzna z zakolami - Łukasz Majewski

"Mężczyzna z zakolami" to tytuł debiutanckiej płyty Łukasza Majewskiego. W skład programu wchodzi szesnaście autorskiech piosenek.

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2018 » Bardzo Wolna Muzyka - Szczur Lądowy
Bardzo Wolna Muzyka - Szczur Lądowy

Jesteśmy tacy, że nie podoba nam się to co mamy. Jeśli mamy mało, to chcemy mieć dużo. Jeśli mamy dużo, to nie umiemy tego docenić i tęsknimy, żeby mieć coś innego.

Na podobnych rozterkach życiowych opiera się przypadłość Szczura Lądowego. Potrafi ona uderzyć znienacka, prosto w czachę. Dotyka nawet tych szczęśliwych i uraczonych swoją codziennością. Przychodzi do Ciebie, gdy Twoje oczy zamykają się, a umysł przełącza się w stan którego nie da się kontrolować.

Jeżeli kiedykolwiek, czy to właśnie we śnie, czy może siedząc w miejskim autobusie i patrząc przez brudne okno na roztapiający się śnieg, marzyłeś o morskich falach i powiewie orzeźwiającej bryzy, to może to oznaczać że, tak jak członkowie ekipy Bardzo Wolna Muzyka - jesteś Szczurem Lądowym.

Tak właśnie zespół Bardzo Wolna Muzyka chciał słownie zaprezentować swój najnowszy klip - "Szczur Lądowy". A oto i teledysk: