szukaj  |   kontakt

Judyta Wenda - WołanieGabriela Lencka - Mój MisiuDGZZ - Zwody [2001]

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


Anna Tańska - XII Piaseczyński Zlot Piosenki Różnej PZPR 2008
Anna Tańska Anna TańskaAnna Tańska Anna TańskaAnna Tańska
Anna TańskaAnna Tańska Anna TańskaAnna Tańska
Anna TańskaAnna Tańska Anna TańskaAnna Tańska
Anna TańskaAnna TańskaAnna Tańska

Anna Tańska, jedyna reprezentantka płci pięknej wśród tegorocznych nagrodzonych, rozbawiła wszystkich kabaretowymi piosnkami o swych męskich ideałach, uwielbieniu własnych bioder i niepohamowanej potrzebie świntuszenia. W tych niemoralnych zabawach towarzyszyli jej: autor muzyki do wykonywanych utworów - gitarzysta i wzdychacz mikrofonowy Waldemar Koperkiewicz oraz występujące również w konkursie indywidualnie: Natalia Koperkiewicz i Elżbieta Głowacka.