szukaj  |   kontakt

Agata Gałach - Toast pożegnalnyTomasz Rokosz - Dla HemingwayaAgata Gałach - Przystanek Ziemia Święta

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


strona główna » relacje z imprez » rok 2008 » YAPA 2008 » Anna Kossakowska
Anna Kossakowska - YAPA 2008 - Łódź 14-16 III 2008
Anna KossakowskaAnna KossakowskaAnna Kossakowska
Anna KossakowskaAnna KossakowskaAnna Kossakowska
Anna KossakowskaAnna KossakowskaAnna Kossakowska

Anna Kossakowska - 'dziewczyna z gitarą (klasyczną)', obdarzona bardzo niską, ciepłą barwą głosu (taką czarną, soul'ową), ale potrafiąca głosem szarpnąć za nerw. Całkiem dobrze radzącą sobie z instrumentem, jeśli chodzi o akompaniament (zahaczając
o flamenco, klasykę). Wykonała trzy (własne) utwory: "Nie mogąc zasnąć", "Tango Lolita" - rytmiczne tango o ładnej linii melodycznej, tematem nawiązujące do powieści Nabokowa, które mi najbardziej przypadło do gustu - oraz "Epilog". Teksty niebanalne, fajna barwa głosu, dobrze zaśpiewane - cóż więcej chcieć? Nic... Tylko, że niestety mało "turystyczne", czyli nie na YAPĘ ;-(